Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Ajdini - Le T'me Thone I Varfer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Le t'me thone i varfer
Une i pasur jam
Se une kam gjithcka qe dua
Nene zemer ty te kam

2x
Ne kurbet me iku jeta
Vitet mi ka mar
Sa her qe te flas moj nene
Me vjen per te qar

2x
Le t'me thone i varfer
Une i pasur jam
Se une kam gjithcka qe dua
Ne zemer ty te kam

2x
Amanet ma le moj nene
Per nje trashegimetar
Te ka nena djal te vetem
Mos me rri beqar

2x
Le t'me thone i varfer
Une i pasur jam
Se une kam gjithcka qe dua
Ne zemer ty te kam

Ne zemer ty te kam


Dritan Ajdini - Le T'me Thone I Varfer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le T'me Thone I Varfer".
3. Video është e këngës "Le T'me Thone I Varfer", por nuk këndohet nga Dritan Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dritan Ajdini:


Komente 0