A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dritero Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dritero Shaqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare dhe popullore dasmash. Në Qershor 2002, Dritero Shaqiri merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Tani E Shoh". Në vitin 2003, Dritero Shaqiri publikon albumin "Dritëro Shaqiri". Në Dhjetor 2005, Dritero Shaqiri merr pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Ti Do Te Vish". Në Dhjetor 2008, Dritero Shaqiri merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Te Keputa Por Si Nje Lule". Në vitin 2005, Dritero Shaqiri publikon albumin "Ti Do Të Vish". Më datë 24 Maj 2012, Dr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Ne Dasem (2015)

Per Ju (2014)

Mos Me Pyetni (2012)

Ti Do Të Vish (2005)

Dritëro Shaqiri (1997)


» Dërgo Një Këngë »

Ti Qaje Une Te Shikoja
Rrak Tak
Mos Me Pyetni
Shkurt Shkurt
Jam Pa Dashuri
Te Dua
Lej Kto Fore
Dite E Mirë Shihet Ne Mengjes
Fal Zemer Fal


Artistë Të Ngjashëm:

Edi Furra

Bekim Kastrati

Tini (Vlorentin Vladi)

Arbër Arapi

Marlen Qelia

Behar Lekaj

Enigma

Bajram Asllani

Diamond

Shkelzen Shpenadija


Tags: Dritero Shaqiri, Dritro Shaqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018