Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Iken Ditet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1


ka shperthy gjithka behari natyra eshte zgjuar une kam qen per ty i pari qe t'kam dashuruar si nje flet e njom ne deg dridheshe pran meje por faqet tua si liqej ment mr dilnin kreje

ref:
iken ditet per gjithmon mbremjet pa mbarim msimet tona tash u fiken jeta veq mashtrim pata shum shum te tjera i dua mendova por un i mjeri tek se cila vetem ty te kerkovaaaaa

aj na iku iku koha pa e hetuar mir dikur ne gji un ty te ngrohja e vetmja deshir sikur flet e njom ne deg dridheshe pran meje por faqet tua si liqej ment mr dilnin kreje

ref:
iken ditet per gjithmon mbremjet pa mbarim msimet tona tash u fiken jeta veq mashtrim pata shum shum te tjera i dua mendova por un i mjeri tek se cila vetem ty te kerkooovaaaaa

Ky tekst u dërgua nga Dea\'a


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Dritëro Shaqiri:


Komente 0


Dritëro Shaqiri - Iken Ditet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iken Ditet".
3. Video është e këngës "Iken Ditet", por nuk këndohet nga Dritëro Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.