A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Driton Ajeti

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Driton Ajeti is a popular singer of Pop music. Ai është i martuar ka dy fëmijë dhe jeton në Zvicër. Ka bere mjaft këngë deri më tani të cilat janë bërë hite dhe dëgjohen shumë. Edhe pse këndon kryesisht Pop, kohëve të fundit êshtë i kyqur edhe në muzikën popullore, pasi që Dritoni është njohës i mire i muzikës popullore shqip. Më datë 3 Maj 2010, Driton Ajeti publikon videoklipin "Thirma Emrin". Më datë 3 Maj 2010, Driton Ajeti publikon videoklipin "Ritmi Rinor". Më datë 19 Shkurt 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Metiz

Andin Randobrava

Neki Emra

Vedat Ademi

Hekuran Krasniqi

Erjon Beci

Vlashent Sata

Liridon Sefa

Blerim Gashi

Mr.Safet


Tags: Driton Ajeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019