Më mbaj mend (për 1 muaj)

Driton Ajeti - Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kaloj shum koh qe s'jemi taku gjerat nuk paskan ndryshu por tash me kurr nuk do ta le pas muziken qe shum e du se ne shpirt ritmi me vlon ndjenjat qdoher mi kaplon

REF:kur kendoj gjithmon ndjej knaqsi nje her nje jet jetojm un dhe ti tash kenga mendjen mua ma merr knaqsi si kjo nuk ndjen gjitheher

Qdo ngjyr e saj me ben te kem vaj melodin ne zemer e mbaj veq ti je ajo qe m'argeton per tjeter mendja s'me shkon se ne shpirt ritmi me vlon ndjenjat qdoher mi kaplon

REF 3x kur kendoj gjithmon ndjej knaqsi nje her nje jet jetojm un dhe ti tash kenga mendjen mua ma merr knaqesi si kjo nuk ndjej gjitheher


Ky tekst u dërgua nga  diellza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Driton Ajeti - Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika".
3. Video është e këngës "Muzika", por nuk këndohet nga Driton Ajeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Driton Ajeti:


Komente 0