Driton Jakaj
Driton Jakaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Driton Jakaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore folklorike. Më datë 10 Maj 2013, Driton Jakaj publikon videoklipin "Qaj O Qiell". Në vitin 2014, Driton Jakaj publikon albumin "Live 2014". Më datë 14 Tetor 2015, Driton Jakaj publikon videoklipin "U Martuam Me Sevda". Në vitin 2015, Driton Jakaj publikon albumin "Live 2015". Më datë 27 Maj 2016, Driton Jakaj publikon videoklipin "E Kalli". Më datë 11 Maj 2017, Driton Jakaj publikon videoklipin "Prinderve". Në vitin 2017, Driton Jakaj publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0