Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Dritton - Te Kerkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/11/2008

2008-11-20T07:42:13+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009
E di qe nuk je shum larg po e vrej qe te kam pran
6x po e vrej qe te kam pran
Dua te jem me ty dhe ti puth buzt e tua te lutem eja me kupto kur te them te dua se ti je nje dhe je e vetmja je per mua mendo mir kupto e jo mos tuaj
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
eshte nje emocion qe ndjej un vetem per ty dua te kem pran dhe ta them ne sy
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
nuk e mvaj dot veten kur takohem me ty zemra ime kerkon qe ne te jemi dy
REF:te kerkoj nuk te gjej por tani po e ndjej vej e di qe nuk je shume larg po e vrej qe te kam pran ketu syte e tu te shojn per veq teje asnje tjeter snjoh hej te dua te shoh ne sy me ben qe te dua vetem ty
vuaj sa her qe jam pa ty un ndjehem si i huaj
dhe kur jam pran meje un jam i hutuar dashurine qe kam per ty nuk ka pushuar
ket gje qe kam per ty me ka pushtuar
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
eshte nje emocion qe ndjej un vetem per ty dua te kem pran dhe ta them ne sy
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
nuk e mvaj dot veten kur takohem me ty zemra ime kerkon qe ne te jemi dy
REF4x:te kerkoj nuk te gjej por tani po e ndjej vej e di qe nuk je shume larg po e vrej qe te kam pran ketu syte e tu te shojn per veq teje asnje tjeter snjoh hej te dua te shoh ne sy me ben qe te dua vetem ty


Ky tekst u dërgua nga  diellza
Më Shumë Këngë Nga Driton Obertinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet