Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Mesim Per Dyftyreshin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


....................
U kon qysh u kon po qinu te ton sma ha kari per kerkon
Na nuk shitem n'mikrofon
E di qe na don e ne zemer po therr
A pon me ja fut REPLAY edhe 1 her
Ja dhez zonin n'kerr e man n'bel pistole
Je rrin me rep tem sikur fmija per bole
E n'ket qim none krijojm INAT-G
Edhe do adhurus qe per neve kan dashni
E do vllazni qe bej rep me ta
Rrespekt per kejt kari mos tju ha
E jo si do qe sjon hiq kerka
Munohen e tranohen mu kon sikur na
Shqipet e pergjakshme tjapin ushqim per vesh
E n'gom ti hunlesh hec para e mos ma tesh
Kshyre punen tonde se un pe kshyri temen
Ta sho kush arrin e kush po flen men
....................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendPublikimi: 13/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:


Komente 0


Dryton Deqanasi - Mesim Per Dyftyreshin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesim Per Dyftyreshin".
3. Video është e këngës "Mesim Per Dyftyreshin", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.