Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

...................
Jeeeyyyyy T B A
Dryton Deqanasi motherfuckin
BLOODY ALBOZ
VENAT E BASHKUME
Let thojn qa dojn let thojn qysh ja ka ona
E bona qit album se un i maj kto zona
Un e kalli veren un e boj atmosferen
Pshurri n'repera tjer e ja shky karieren BICH
Hina n'rep hiq pa pistole hina n'rep me lujt shum rrole
Hina n'rep se kom shum bole hina n'rep po ti ka dole
Hina n'rep se un jom msusi met kallxu kush o tregusi
Hina n'rep se mu ma deshti qija nonen qa po thot aj pleshti
Hina n'rep se e kom un stilin kejt e din jom me KATILIN
Hina n'rep me n'gjall DEQANIN sa me thon se sma nin zonin
Hina n'rep hina n'rep hina n'rep po pa a u rrek
Hina n'rep me ju qit te tonve me ju kallxu tana onve pidh
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Dryton Deqanasi - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:


Komente 0