Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dryton Deqanasi - Demo 2010

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demo 2010".
3. Video është e këngës "Demo 2010", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - Demo 2010  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/07/2010

2010-07-03T17:23:51+00:00...................
Nano nije kangen se ty ta kushtova
Gjdo sen qe e bone kurr sta harrowa
Mendova je jeta osht diqka e mir
Diqka e embel po koka e veshtir
Ti qe m'prune n'ket bor gjdo deshir ma plotcove
Tmiren dhe t'keqen gjdo her ti ma msove
Po ta them 1 sen sa m'ki mu hala gjall
Po ta thom nga zemra sa sum ki hala n'mall
Gjdoher pom permall kur ste sho d'buzqeshur
E jo si deri sod gjdo n'moment te heshtur
Kjo bot na ka qu pesh spo i dim vlerat tona
Veq 1 nona e kina smujm e blejm me miljona
E di qe po na kan ona e nrrug na kan bo rrugac
Nona ta fal drejten e ti mere dallash ndash
Ose hiq mos pas'sh as 1 pik arsye
Maje fjalen e saj n'zemer lidhe nyje
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet