Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Ska Si Na (Feat. Lany & Mc Nije)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.....................
Ska sen mat rrezikshem se njeri pa tut
E un jom asi njeri qe nuk di se qka o frika
Qa karin tem man nuse sillesh me thika
Te vi ne shpi e ti qi ato qik
Shoki nuk ma rrok shum matematika
Argumente te forta te kalli me kon fjala ka politika
Shqiponjet e zeza e paprekshme osht pika
Kurr sen nuk u shita ......................
Kshyre ket qim none sod po i vjen dita
Kshyrni kta ku jon met e kshyre un ku arrita
Dost nuk krahasohen LUANAT ME MAJUMUNAT CHIKITA
Leni ju gjak shqiptari barbari se nuk i han kari
Kaniher e ka mir e kaniher e ka keq
Rrall engjull e shpesh dreq
Sillna me ushtri po edhe veq
Shok pranoje thuje se ska si na
A qka ki qka karin ma ha
Askush se bon si na
.....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Dryton Deqanasi - Ska Si Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Si Na".
3. Video është e këngës "Ska Si Na", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:


Komente 0