Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Kush Jena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


......................
A pe she se kush ja nisi
Kejt dhipat pi shashstrisi
Aty ku shkoj i qenisi e di qe ma ha terlifar missi
Loqki sille mshtille dridhe hajde te baba edhe zgjihe
......................
Hungjo pro ket besh kur ta rroki
Le at papakin fack kti shokit
U baby shum e mir je hiqu atina se aj osht gay
Ej dhipa qoni n'kom qonu n'kom hala sosht von
Baben DRYTON e ki n'club ..........
......................

Ref; 2
......................
Qe kush jena tash jena knej
Sikur gjith un n'club jom nej
Bahsk me dosta i sakatojm
A ka sen qe kurr se bojm
......................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendPublikimi: 01/12/2009


Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:


Komente 0


Dryton Deqanasi - Kush Jena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Jena".
3. Video është e këngës "Kush Jena", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.