Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dryton Deqanasi - Intro (bloody Alboz)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (bloody Alboz)".
3. Video është e këngës "Intro (bloody Alboz)", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - Intro (bloody Alboz)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/09/2010

2010-09-28T17:43:06+00:00.....................
Inat inat kurkush spo ta dika fijen
Drytoni kat sillet gjithkujt ja prish hijen
Qashtu ja bona dijen po kundershtart su shukaten
VENAT E BASHKUME BLOODY ALBOZ JU HALLAKTEN
Mie e paten ata gjysh patriota
Jom babgjysh per repera lakmin ma mer kejt bota
Vin um gjuhen n'kar e ndreqin sene
A je TBA a jo a jon veq rrene
E po boll tash e dini qe jom me KATILIN
Guxo shana n'ftyr na kollaj ta dridhim
Se i kom ment e trenta ashtu edhe pak te urta
Kurr nuk hezitoj perher lishoj fjal tsigurta
se fjalen e maj n'bes e besen e mbylli n'zemer
Qashtu osht ky Dryton Deqanali me emer
Qe shqipe ku na ki tana trojet shqiptare
Mos dil hashiqare se me vepra d'bonem kare
.....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet