Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dua Lipa - Begging

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Begging".
3. Video është e këngës "Begging", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dua Lipa - Begging  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Dl1"

Komente

Asnjë Koment

12/04/2017

2017-04-12T11:51:16+00:00All of these highs
And all of these lows
Don’t keep me company
I’ve been breathing you in
And drinking you down
You’re the only remedy

Say you’re gonna hold my head up
Say you’re gonna break my fall
Say you’re gonna stay forever
Baby, this is all I want

[Chorus]
‘Cause all my bones
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love
All my lungs
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love

Swear I’m gonna hold your head up
Swear I’m gonna break your fall
Swear we’re gonna last forever
Baby, this is all I want

‘Cause all my bones
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love

Losing my mind
Dreaming I’ll find
Another kind of love
But this blood in my veins
And the thought of your taste
No, I can’t give it up

So look at my face
Not running away

[Chorus]
‘Cause all my bones
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love

Swear I’m gonna hold your head up
Swear I’m gonna break your fall
Swear we’re gonna last forever
Baby, this is all I want

‘Cause all my bones
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love

[Bridge]
Say you’re gonna hold my head up
Say you’re gonna break my fall
Say you’re gonna stay forever
Baby, this is all I want
Swear I’m gonna hold your head up
Swear I’m gonna break your fall
Swear we’re gonna last forever
Baby, this is all I want

[Chorus]
‘Cause all my bones
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love
All my lungs
Are begging me to beg for you
Begging me to beg for your love


Më Shumë Këngë Nga Dua Lipa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet