Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dua Lipa - Homesick

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Homesick".
3. Video është e këngës "Homesick", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dua Lipa - Homesick  (Feat. Chris Martin)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Dl1"

Komente

Asnjë Koment

20/05/2017

2017-05-20T09:22:54+00:00[Dua Lipa]
Here, where the sky's falling
I'm covered in blue
I'm running and I'm crawling
Fighting for you
When the rain stops
Then, darling, what will I do
And I know I go all in
But why do I

[Chorus: Dua Lipa]
You give me a reason
Something to believe in
I know, I know, I know
You give me a meaning
Something I can breathe in
I know, I know, I know
It's a bittersweet feeling
Longing and I'm leaving
I go, I go, I go
But I wish I was there with you
Oh, I wish I was there with you

[Dua Lipa & Chris Martin]
There's a crack in my window
A bird in my room
Angels all over
That watch over you
When I'm walking on water
All my dreams have come true
Still, nothing means nothing
Without you, you

[Chorus: Dua Lipa & Chris Martin]
You give me a reason
Something to believe in
I know, I know, I know
You give me a meaning
Something I can breathe in
I know, I know, I know
It's a bittersweet feeling
Longing and I'm leaving
I go, I go, I go
Tell my heart to lie
But I know deep inside it's true
That I wish I was there with you
That I wish I was there with you
Oh, I wish I was there with you

[Chorus: Dua Lipa & Chris Martin]
You give me a reason
Something to believe in
I know, I know, I know
You give me a meaning
Something I can breathe in
I know, I know, I know
It's a bittersweet feeling
Longing and I'm leaving
I go, I go, I go
Tell my heart to lie
But I know deep inside it's true
That I wish I was there with you
That I wish I was there with you
Oh, I wish I was there with you


Më Shumë Këngë Nga Dua Lipa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet