Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
DUK është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLahuta E Mc'së 2002-2012

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Wllatki

Gjyks

Ummet

Valoni-G

Xhema Aka Jemayli

Lil Ami

Kacho

Rron KRZ

Legjenda

Tags: Duk


Komente mbi këtë artist