Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dule Malindi - 15 Vjeç Desha Një Vajzë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

oo 15 vjec desha nje vajze ooo cjame semure, eee sec po vdese ama per te dheu more sdo te me trese eee. (2x)

oo shume e desha po sma dhane ooo cjame semure, eee sec po vdese ama per te dheu more sdo te me trese. (2x)

ooo sdeshi nena me babane ooo cjame semure, eee sec po vdese ama per te dheu more sdo te me trese.(2x)

ooo qe te dy more gjecin belane ooo cjame semure, eee sec po vdese ama per te dheu more sdo te me trese. (2x)


Ky tekst u dërgua nga Dario Cela

Dule Malindi - 15 Vjeç Desha Një Vajzë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "15 Vjeç Desha Një Vajzë".
3. Video është e këngës "15 Vjeç Desha Një Vajzë", por nuk këndohet nga Dule Malindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dule Malindi:


Komente 0