Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dule Malindi - Ç'janë Këto Oda Të Mëdhaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cjan kto oda te medhja moj
me divane shtrure
o me qilim mbuluar e
aty rri nje nuse bukur o duke nuseruar e
o duke nuseruare e
Aty pren ci rri nje djale
o duke porositu e
o duke porositur e
Nuse te me duash babene o
mezi me ka rritur e
o mezi me ka rritur e
djalo mos me porosito
mor se jam vet e diture e
o se jam vet e ditur e
un babane do ta dua o
se me prind jam rritur e
o se me prind jam rritur e


Ky tekst u dërgua nga Elona Liçollari

Dule Malindi - Ç'janë Këto Oda Të Mëdhaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'janë Këto Oda Të Mëdhaja".
3. Video është e këngës "Ç'janë Këto Oda Të Mëdhaja", por nuk këndohet nga Dule Malindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dule Malindi:


Komente 0