Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dule Malindi - Mbreteresh E Jugut Vallja Pogonishte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/07/2019

2019-07-11T17:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbreteresh E Jugut Vallja Pogonishte" kënduar nga Dule Malindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dule Malindi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dule Malindi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet