Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dule Malindi - Lule Nuk Te Le Pa Marre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

pash nje dit ne nje dritare
nje lule te bukur fare
sdi si ta mar ta bej po
me nje tuf me borzilok
X2

se pa te spo duroj dot
e shikoj e qaj me lot
edhe shpirti te me dal
lule nuk te le pa mar
X2

nje leter ja lash tek dera
nuk e pa e mori era
me lot i shkruaita nje tjeter
iku e u zhduk si keter
X2

se pa te spo duroj dot
e shikoj e qaj me lot
edhe shpirti te me dal
lule nuk te le pa mar
X2

do ta coj te bacia ime
qe te rritet me sherbime
do ta vadis me kujdes
si trendafilin me ves
X2

se pa te spo duroj dot
e shikoj e qaj me lot
edhe shpirti te me dal
lule nuk te le pa mar
X2

edhe shpirti te me dal
lule nuk te le pa mar


Ky tekst u dërgua nga Ervis

Dule Malindi - Lule Nuk Te Le Pa Marre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Nuk Te Le Pa Marre".
3. Video është e këngës "Lule Nuk Te Le Pa Marre", por nuk këndohet nga Dule Malindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dule Malindi:


Komente 0