Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Shkoj Vera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hajde dil moj ne ballkon
voglushja ime
Gjumi i nates nuk pom zen
rri ne mendime

Hajde dil moj ne ballkon, voglushja ime
gjumi nates nuk pom zen, rri ne mendime
Je shumë e re
për smund te pres

Për ty gjithë ditën
s'mund te vdes

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
Meritoj qe të jesh moj
veç e imja shpirt

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
meritoj qe të jesh moj
veç i imja shpirt

Ka të shkosh unë kam met ndjek
sikur një hije
Gjersa tem dorezohesh mu
moj bukurie

Ka të shkosh unë kam met ndjek,
sikur një hije
gjersa tem dorezohesh mu
moj bukurie

E n'rrugë tuj qesh
me sy ma ban
E rrotull vajzë
me rrotullon

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
Meritoj qe të jesh moj
veç e imja shpirt

Shkoj vera ket vit
shkoj pranvera dhe ni vit
meritoj qe të jesh moj
veç e imja shpirt (2)Publikimi: 01/12/2001


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0


Duli - Shkoj Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkoj Vera".
3. Video është e këngës "Shkoj Vera", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.