Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Hajde Me Shuplak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde me Shuplak e hajde me Shuplak
hajde me shuplak e hajde me Shuplak
Ishalla per hajr o tybe me Nafak
Ishalla per Hajr tybe me Nafak

Hajde na Vjen Nusja bani Marshalla
hajde na vjen Nusja bani Marshalla,
Na ka hy ka dera beni Bismilah
na ka hy ka dera beni Bismilah

Hajde me shuplaka nuses me i knu
hajde me shuplaka nuses me i knu
Haj mos bon seri hyni me vallzu
haj mos bon seri hyni me vallzu

Na ka dalur Nusja si Hana e plot
na ka dalur Nusja si Hana e plot
Hajde shyqyr zotit qka ka Gzue sot,
hajde shyqyr zotit qka ka Gzue sot

Marshalla per Dhondrrin qysh koka Hjeshu
marshalla per Dhondrrin qysh koka Hjeshu
me Nusen për dore ja ka nis me lujt
me Nusen për dore ja ka nis me lujt...


Ky tekst u dërgua nga NeroDuli
Publikimi: 25/04/2016


Duli - Hajde Me Shuplak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Shuplak".
3. Video është e këngës "Hajde Me Shuplak", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0