Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Falma Dashurine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kush ta fali vajze
oh moj bukurine
oh moj bukurine

E qet ma shtosh moj zemer
oh moj dashurine
oh moj dashurine

Edhe shpirte e zemer hajde
o ti fala tye
o ti fala tye

Ah sa shume pot lutna shpirto
falma dashurine
falma dashurine

Ohh sa shume pot lutna ohh
falma dashurine
falma dashurine

Hajde mos u ba oj cike
o moj menjemadhe
o moj menjemadhe

Oh se shpirte e zemer
oh moj flake mi kalle
oh moj falke mi kalle

Aj menja madhe ciko
sa shume t'ka lazdrue
sa shume t'ka lazdrue

E mos mendo moj ciko
se dot lujsh me mue
se dot lujsh me mue

E her do kur moj zemer
kam met shti ne dure
kam met shti ne dure
Duli
Publikimi: 01/12/2002


Duli - Falma Dashurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma Dashurine".
3. Video është e këngës "Falma Dashurine", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0