Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Kush T'ka Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

A kush t'ka rrejte
ai t'ka mashtrue
Shpirti jem ooo,
a po vjen me mu.

A kush t'ka rrejte
ai t'ka mashtrue
Shpirti jem ooo,
a po vjen me mu.

Me pas ditë me fluturu
kishe ardh jalla ti me mu
Me pas ditë me fluturu
kishe ardh jalla ti me mu.

Te lutem e dashur mua me kupto
fjalet e huja ti mos i beso.
Te lutem e dashur mua me kupto
fjalet e huja ti mos i beso.

Mir e din se sa te du
fjale te kqija ty t'kan than per mu
Mir e din se sa te du
fjale te kqija ty t'kan than per mu

HAJDE HAJDE SI MOLLA SI DARDHA
HAJDE HAJDE SI MOLLA SI DARDHA
E LUJMI LUJMI HAJDE DURT E BARDHA
HAJDE HAJDE SI MOLLA SI DARDHA

E DURT BARDHE HAJ BELIN E H0LLE
O DURT BARDHE HAJ BELIN E H0LLE
E MI KE FAQET TYBE KUQ SI MOLLE
E MI KE FAQET TYBE KUQ SI MOLLE.
Duli
Publikimi: 01/12/2002


Duli - Kush T'ka Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush T'ka Rrejt".
3. Video është e këngës "Kush T'ka Rrejt", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0