Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Duli - Mbylli Syte E Qaj Me Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Dashuria Ime"
Mbylli syt e qaj me zemer..
dhe ndegjo ket kengen time,
Un kendoj e ti ndegjo..
shtrengo veten dhe duro,
dhe aspak mos u zemro

un kendoj e ti ndegjo..
shtrengo veten dhe duro,
dhe aspak mos u zemro...

REF:
dhe lot e mia qe pikojn
qe une te du te tregoj (2x)

me ne fund me perqafo
dashuria jon sot mbaron
dhe e di me sy ste sho ste shoh

te un mendjen kur e qon
ti kujton dashurin ton

mir e din qe sjam fajtor
dikush tjeter na ka nda
tkeqen kujt ne pa ja ba (2x)

REF:
dhe lot e mia qe pikojn
qe sa te du te tregoj

me ne fund me perqafo
dashuria jon sot mbaroj
dhe e di me sy ste shoh


Ky tekst u dërgua nga  edona
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet