Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - U Fejove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10Nena ty te ka feju
Per nje djale qe ti se don
Kur e din se sa te du
Pse pranove te te fejojne (x2)

Harrove se me dhe bese
Te jetojme te lumtur ne
Si te jetoj tash une pa ty
Kur e di se e huaja je (x2)

U fejove, u fejove
Zemren time e lendove
Tradhetare ti mua me dole
Tjeter kujt shtepin ja gezove (x2)

A thua nena te ka cu
Kete deshire ti tja plotesosh
Por dije se asnjehere
E lumtur sdo te jetosh (x2)

Nje tufe lule amanet
Mbi varr zemer me mi pru
Kur te vdes te kujtosh dashnorin
Qe dikur te ka dashuru (x2)

U fejove, u fejove
Zemren time e lendove
Tradhetare ti mua me dole
Tjeter kujt shtepin ja gezove (x2)


Ky tekst u dërgua nga ArtaDuli
Publikimi: 01/12/2002


Duli - U Fejove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Fejove".
3. Video është e këngës "U Fejove", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0