Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Djem E Qika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

2 x
qysh e kena haj nji marifet
me puno e pare mos me mbet
kur po dojna mallin me e hek,
vjen week-endi o shkojna ne diskotek

2 x
po lujna me qika u kall diskoteka
veshun me miniqa veshun me farmerka,
kjo jet e gurbetit o kshto osht tu na shkuje,
diten tuj punuje, naten tuj vallzue

tri e treja po dujn me u knaq
ktu ne gurbet o kenga osht ilaq
kohet e fundit sjena tu e dit
tu ble kerra hajde dit per dit

djem e qika po dujn me u knaq
ktu ne gurbet o kenga osht ilaq
kohet e fundit sjena tu e dit
tu ble kerra hajde dit per dit

4x
po lujna me qika (hajde) u kall diskoteka
veshur me miniqa (hajde) veshur me farmerka,
kjo jet e gurbetit o kshto o tu na shkuje,
diten tuj punuje, naten tuj vallzuje


Ky tekst u dërgua nga vloraDuli
Publikimi: 01/12/2007


Duli - Djem E Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djem E Qika".
3. Video është e këngës "Djem E Qika", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0