Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Nje Lot Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8[Verse 1:]
sa vjet jan ba, e sa kan me shku
i ri a plak ka me te kujtu
krejt mrapsht po me shkon
prej kur sje me mu
kjo dhimbje e rand krejt me ka shkatrru

[ref:]
një lot për ty
një lot për mu
nga syt e mi kan me piku
një lot për ty
një lot për mu
sa të jem gjall skam me të harru

[Verse 2:]
sa her te kujtoj drita mbahet terr
sa her te shoh zemra po me therr
krejt mbrapsht po me shkon
prej kur s'je me mu
kjo dhimbjee shpirt krejt me ka shkatrru

[ref:]
një lot për ty
një lot për mu
nga syt e mi kan me piku
një lot për ty
një lot për mu
sa të jem gjall jo skam me të harru


Ky tekst u dërgua nga ValdeteDuli
Publikimi: 01/12/2008


Duli - Nje Lot Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lot Per Ty".
3. Video është e këngës "Nje Lot Per Ty", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0