Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Dy Pika Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dy pika lot
në syt e mi pa gjum
edhe ket nat te pres i vetum un
ti nuk vjen ti vonohesh perseri
me kan je cili tash te ben shoqeri.x2

Ref:
Un e di un e di un e diiii
se ti po me tradhton
edhe sonte rri pa ty
e ti je me tjeter kend
ku je ti ku je ti ku je tiii
ku i ke fjalet qe mi ke than
veq e imja ti do te jesh
dikur besen ma ke dhen.

Lamtumir genjeshtra e tradhti
se tash un te gjitha po i di
mos me thirr edhe falje mos kerko
se kam prit se ti me tradhton.

Ref:
Un e di un e di un e diiii
se ti po me tradhton
edhe sonte rri pa ty
e ti je me tjeter kend
ku je ti ku je ti ku je tiii
ku i ke fjalet qe mi ke than
veq e imja ti do te jesh
dikur besen ma ke dhen.


Ky tekst u dërgua nga Beja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 26/02/2013


Duli - Dy Pika Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Lot".
3. Video është e këngës "Dy Pika Lot", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0