A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Duli - Sevdaja


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hite Popullore"

Këngë e albumit:

"Dashuria Ime"


Aj medete aj medet qysh na paska gjet
a me dasht a mos me dasht nuk e dim as vet
Sevdaja moj non sevdaja na n'oshtu ni qik (x2)
se osht kaq e rend moj non nuk e patem dit , se osht kaq e rend nuk e patem dit
aj medet o aj medet qysh na paska gjet a me dasht a mos me dasht nuk e dim as vet(x2)
kush thot mir e kush thot keq per me dashuru (x2)
dynjaja e shkurt oj nan vakti osht tuj shku (x2)
aj medete aj medet qysh na paska gjet a me dasht a mos me dasht nuk e dim as vet (x2)


Ky tekst u dërgua nga Lega
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019