Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Ti Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Nata e fundit ishte ndarja jon
lotove
Faljen nga un moj se fundi her
kerkove 2x

Ref:
Ti mos qaj se nuk gabove
ti ske faj nuse qe shkove 4x
Ti mos qaaaajjjj

Puthja e fundit ishte lamtumir
se zemer
fati i jetes tande nuk kam qen
por tjeter 2x

Ref:
Ti mos qaj se nuk gabove
ti s'ke faj nuse qe shkove 4x
Ti mos qaaajjjj


Ky tekst u dërgua nga Un Jom......Duli
Publikimi: 01/12/2004


Duli - Ti Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Ti Mos Qaj", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0