Më mbaj mend (për 1 muaj)


Duli - Per Ty S'kam Gjum Ne Sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty S'kam Gjum Ne Sy".
3. Video është e këngës "Per Ty S'kam Gjum Ne Sy", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Duli - Per Ty S'kam Gjum Ne Sy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Vetem Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Edhe eshtrat po me qajn . qajn dhe malet qe na ndajn
edhe zogjet me skendoj ..si ne at pranver..2X

per ty per ty skam gjun me syy mke borgj nje jet nje dashurii...
per ty per ty sham gjum ne syy mke borgj nje jet nje dashurii...
Mke borgj nje jet nje Dashuri..

Mbram ne Enderr te kam pa Nuse zemer ishe Ba..2x
Eun lotet tu i fshi Tasha lamtumir..2x

per ty per ty skam gjun me syy mke borgj nje jet nje dashurii...
per ty per ty sham gjum ne syy mke borgj nje jet nje dashurii...
Mke borgj nje jet nje Dashuri..3


Ky tekst u dërgua nga Antigona
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet