Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Nje Pik Dashurije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Me fjal te mira ja nisi fillimi
me fjal te dhimbshme ishte perfundimi
Ti ishe gzimi u bene denimi
mbas teje jetes i humbi kuptimi

Ref:
Nje pik dashurije a tka mbet ne zemer
a po te kujtohet dashurija vjeter
nje pik dashurije a tka mbet ne shpirt
me shpresa te njejta po jetoj cdo dit

Me fjal te mira ja nisi fillimi
me fjal te dhimbshme ishte perfundimi
Ti ishe gzimi u bene denimi
mbas teje jetes i humbi kuptimi

Ref 2x:
Nje pik dashurije a tka mbet ne zemer
a po te kujtohet dashurija vjeter
nje pik dashurije a tka mbet ne shpirt
me shpresa te njejta po jetoj cdo dit


Ky tekst u dërgua nga Suat   suatamzajDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2012


Duli - Nje Pik Dashurije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Pik Dashurije".
3. Video është e këngës "Nje Pik Dashurije", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0