Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Seferi - Do Dal Ne Pazar E Mejro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Do dal ne pazar e mejro
do dal ne qarshej
2x
Carapat me tel e mejro
kundrat mi kan nxej

2x
Do dal ne pazar e mejro
do dal ne qarshej
2x
Carapat me tel e mejro
kundrat mi kan nxej

2x
Ani qysh bre gjal i reje
rofshim un e tej
2x
Carapat me tel bre gjalo
ndi bojm sy ne syj

2x
Carapat me tel bre gjalo
sa hije te kan
2x
Lumi teji lumi gjalo
ne kom qi i man


Ky tekst u dërgua nga Suat


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 11/05/2013


Duli & Seferi - Do Dal Ne Pazar E Mejro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Dal Ne Pazar E Mejro".
3. Video është e këngës "Do Dal Ne Pazar E Mejro", por nuk këndohet nga Duli & Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0