Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Jeta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tii..qe mke lan keshtu
Tii..ske ndjenja per mu
Me ke vraa, me ke vraa
Tyy..tkam dashni per shpirt
Tyy..tkam melem per sy
Me ke vraa, me ke vraa
Me ke vraa, me ke vraa

(2x)
Jeta ime Jeta ime
Cop ma bone zemren time
Edhe pse mke lan dikur
Met harru nuk mujta kurr

Tii..gjys njeri mke baa
Tii..syt krejt mi ke thaa
Me ke vraa, me ke vraa
Tyy..smundem met mallku
Tyy..smuj met than ste duu
Ani pse me ke vra
prap se prap du met pa

(2x)
Jeta ime Jeta ime
Cop ma bone zemren time
Edhe pse mke lan dikur
Met harru nuk mujta kurr


Ky tekst u dërgua nga  suatamzajDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/09/2014


Duli - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0