Dulla OTR
Dulla OTR

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dulla OTR është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Mars 2021, Dulla publikon videoklipin "Bujrum". Më datë 23 Maj 2021, Dulla publikon videoklipin "Fakte". Teksti i këngës u shkrua nga Dulla OTR. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga EngliVersal. Më datë 8 Shkurt 2023, Son Of Selo, Rrafa, Pinar, Dulla & Grof publikojnë videoklipin "TT". Më datë 15 Mars 2023, Dulla publikon videoklipin "Ultimo". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Dulla ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 5