Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Jetishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Durim Jetishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 31 Maj 2017, Durim Jetishi publikon videoklipin "Sherr O Sheqer". Më datë 11 Shkurt 2020, Durim Jetishi publikon videoklipin "Nese". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Durim Jetishi

Komente 0