Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
 • Vendlindja:
 • Strellc I Epërm 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Durim Malaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 2 Nëntor 2015, Durim Malaj publikon videoklipin "Shtet N'veti". Më datë 23 Korrik 2016, Durim Malaj publikon videoklipin "Fat I Mallkuar". Më datë 8 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Mos". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Më datë 16 Korrik 2017, Durim Malaj publikon videoklipin "Kaçurrele". Më datë 16 Korrik 2017, Duri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMjalt (2017)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

1
1
1
7
1
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Berat Demiri

Faton Bajrami

Bunjamin Cajani

Fatmir Sufa

Isen Selimi

Lind Prizreni

Celi Uka

Dryton Deqanasi

Gasso

Samson Gjoni

Tags: Durim Malaj


Komente mbi këtë artist