Më mbaj mend (për 1 muaj)

MIRUD

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  28
 • Emri i Vërtetë:
 • Durim Morina
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: MIRUD është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. AUTOBIOGRAFI: Kam lindur në Prizren, Kosovë në vitin 1994. Që kur isha fëmijë i vogël kam treguar gjithmonë shumë interes për artet dhe performancat. U përpoq disa herë për të hyrë në një shkollë fillore muzikore, por që kur babai im kurrë nuk donte që unë të bëhesha këngëtare, gjithmonë do t'i kisha humbur afatet. Në moshën 13 vjeçare u pranova në një shkollë muzikore në qytet të quajtur "Lorenc Antoni", e cila është një nga shkollat muzikore m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Komente

12 🔥Mirud (Ep) (2018)

Mosaic (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Seven Saraqi

Albanian Gjonny

Stanaj

Mr.Trimi

Krayzie Xia

Napoleon

Beni Xhemas

Explicit

Herolind Ramabaja

Sacrifice

Tags: Durim Morina, Mirud


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet