Më mbaj mend (për 1 muaj)


MIRUD - Ti Dhe Une

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Une".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Une", por nuk këndohet nga MIRUD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

MIRUD - Ti Dhe Une  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Mirud (Ep)"

Komente

Asnjë Koment

05/03/2018

2018-03-05T15:05:30+00:00Pra kurgjo mo nuk mjafton
Dhe une jam aj qe te mashtron
E gjithqka qe ti mke dhon
Qe ti mu mke dasht gjithmon
E ti kurre ski bo kurgjo
Se une jam ai qe pot lendon
tash njerzve po i thu
Qe prap je tum kerku
Po don prap mu kon me mu
Qe kurgjo sje ti pa mu
Po e di veq fjale jan keto
Premtime kot kurgjo ma shume

Nese krejt gabim u kon
Pse po don ti prap me mu me u kthy
Une zemren ta kom dhon po nuk mundem prap mu kthy se

Ti dhe une
Jemi nfund

Mos mnendo qe u kon e leht
Met largu nga mendja krejt
Ndjenjen tende jo
At dashni aq te sinqert
E krejt fajet i kom une
Per qato na jemi nda sot

Y los dices que tu arias
Gjithqka ti mem pas sot
Por volver el tiempo atras
Mu kthy bashk na dy sot
Pero yo no veo nada
Premtime kot kurgjo ma shume

Nese krejt gabim u kon
Pse po don ti prap me mu me u kthy
Une zemren ta kom dhon po nuk mundem
Prap mu kthy se ti
Dhe une
Jemi ne fund


Më Shumë Këngë Nga MIRUD:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet