Më mbaj mend (për 1 muaj)

DurimKid

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Durim Haxholli
 • Vendlindja:
 • Malmö 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: DurimKid është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Durim Haxholli i njohur si DurimKid. Durimkid është nje i ri nga Suedia, me një karrierë ndërkombëtare. Me një zë të mahnitshme dhe talent muzikor të jashtzakonshëm është një kompozitor dhe artist i cili e shpenzon pasionin e tij në studio dhe në rrugën e tij për albumin e tij të parë solo. Ai filloi dhjetë vjet më parë kur ai ishte vetëm 9 vjeç nga një projekt suedez muzikë që të përfitojnë nga të rinjtë e qytetit dhe të angazhohen ata në mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

KAS

Kidda

Ex Wolf

Tidra

Explicit

Master-L

Leuname

Sacrifice

Mr.Trimi

Jointinjo

Tags: Durimkid, Durimkid, Kiddo, Durim Haxholli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet