Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Erudit Ferizi
  • Vendlindja:
  • Vushtri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: E.D.T është një këngëtar. Ka lindur ne Vushtri ku aktualisht edhe jeton. Kenget i inqizon ne studion INTERPLAY. Kenga e pare e tij eshte kenga e quajtur JENA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Da Freak

Gold King

Kenny

Trimi A.K.A Dr.L

Unfame

Fakti A.K.A Egzostone

Ridi

Bejuos

Loyal Man

Elines

Tags: E.D.T, Erudit Ferizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet