A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Mc Intro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Indrit Halla
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: E-Mc Intro është një këngëtar. Emri i vertete Indrit Halla dhe eshte shume i pasjonuar per muzike. Ai filloi qe te merrte pjese ne fesivalet e shkolles. Ne mbarimin e nente vjecares ai vedosi qe te ecte me tej me karrieren e tij si kengetar duke nxjerr ne treg 6 kenge nje prej te cilave i beri e dhe klipin. Ka marre pjese ne shume klube nate duke kenduar. Më datë 25 Dhjetor 2012, E-Mc Intro publikon videoklipin "Se Ty Te Dua", në bashkëpunim me Gresa. Videoklipi u prodhua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Poku

Niti

Addi Pllana

Katilirrebel

Ardy

Ilsi Ademi

Kasamo

Arjan Lekaj

Leon Zaskoku

Ardit Tafarshiku


Tags: E-Mc Intro, Indrit Halla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019