E.N.E.
E.N.E.

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: E.N.E. është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2004, Eme merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "My Baby Bitch", në bashkëpunim me Diles. Në Prill 2005, E.N.E. merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "I Wanna", në bashkëpunim me Dieless. Më datë 31 Tetor 2011, E.N.E. publikon videoklipin "Pusherman", në bashkëpunim me Akrepi, G-UP, M.I.D & Next. Me këtë këngë, E.N.E. merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0