Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37
BIOGRAFIA: Eanda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Qershor 2017, Zzap publikon videoklipin "Iluzion", në bashkëpunim me Eanda. Më datë 8 Shkurt 2020, Benita publikon videoklipin "Tsunami", në bashkëpunim me Pitt & Eandën. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 26 Shkurt 2020, Eanda publikon videoklipin "Kodeina". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

8
7
10
5
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Anisa Dervina

Blerina Osaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Liridona Sinani (Dona)

Jona Koleci

Bora Zemani

Enki

Albina Jakupi

Erisa Dragoshi

Tags: Eanda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet