Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eaz - Nasty Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nasty Girl".
3. Video është e këngës "Nasty Girl", por nuk këndohet nga Eaz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eaz - Nasty Girl  (Feat. XEN & Ledri Vula)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  100

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ledri Vula

07/10/2018

2018-10-07T11:59:11+00:00

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She got that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

[EAZ]
Ajo ta merr frymen dost - easy. Veq kshyrja ftyren dost - krisi
Ja nisi filmi. Qysh t‘rrok kjo femna nuk t‘rrok as kanabisi
Dost kejt easy. Ta ka prek zemren n‘midis midisit
Brother stay cool, je burr - kejt easy
Wanna make love hey love. Veq please - please me
Oh lord kallxom sa her - E kum lut mos mem bo keq
Po veq po lun me ndjenje t‘mija. Dej sat um hupet vetvedija

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s got that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

[Chorus XEN:]
Oh she‘s a nasty girl, jo si do tjer qe kan plastik n‘both
Stilin gjeth classic, nasty, yo she‘s livin‘ in the fashion world
Levizjet si n‘filma, si t‘rrok kjo s‘trrok as kokaina
Ska limit, no mimik - mona lisa. Qanta Gucci plot cash no Visa
Ajo osht independent - bro. Sun e kap, sun e zen ti - jo
Kejt monohen me Lek me nzon
Amo rruges n‘Bentley e shohin

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s got that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

[Chorus Ledri Vula:]
Damn she‘s nasty, sthash nuk ka ma bukur
Amo jo ma sexy
Ajo o’ dhet pi dhetve, e dhet pi miliarderave i man n‘back seat
Jeton prej nates n‘nat (aa)
Caviarin pi pijates n’pijat (aa)
Pi vages n‘vag - she‘s a model
Pi jahtes n‘jaht (aa)
Pushimet en Ibiza
Qysh me ble me pare kur per to ma lluks o pizza
E thyme si llambo
Po nina si Django - hekmi kto lesica

[Chorus - EAZ]
Ajo po deshet msheli syt bro
Se ajo t‘sill
Mas miri mos me kshyr se t‘bon llom
N‘telefon mos gabo as me thirr - se osht shtir
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty ya so nasty
She‘s a nasty girl, she‘s a nasty girl
She‘s got that nasty touch, that nasty butt i swear she do it all the time mamamama

Kartolina (4)

3
2
1
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga EAZ:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet