Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eazy B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Eazy B është një këngëtar. Ka Qenn Deriii Nee Klasenn E 7 Per Dissa Probleme U Shprenngul Nga Prizreni Erdh Ne Gjakov Deshira E Ti Ish Qee Teee Bahet Njee Reper I Cili Do Tee Ket Shum Fansa Kenga E Par Ne Vitin 2010 Ka Qeen Mr.Miri ft Eazy ft Ibo Show And Mr.Flo Shpirti Imm Ngaa Ajo Kong Dolen Dhe Disa Albumee Tjera....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eazy B

Komente 0