Eazy B
Eazy B
Eazy B
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Eazy B është këngëtar. Ka Qenn Deriii Nee Klasenn E 7 Per Dissa Probleme U Shprenngul
Nga Prizreni Erdh Ne Gjakov Deshira E Ti Ish Qee Teee Bahet
Njee Reper I Cili Do Tee Ket Shum Fansa Kenga E Par Ne Vitin
2010 Ka Qeen Mr.Miri ft Eazy ft Ibo Show And Mr.Flo Shpirti Imm
Ngaa Ajo Kong Dolen Dhe Disa Albumee Tjera.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: eazyb eazyb  Komente 0