Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

EKO - Krejt E Din  (Feat. Mc Nija & Dryton Deqanasi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Dryton Deqanasi

Featuring

Mc Nija

Këngë e albumit:

"Dryton Deqanasi"
REF/,1 EKO
A jena Tpart o a jena tqart a jena Tkallt o Krejt e dina PoPo A jena tShpejto A JENA TFORTO a jena bossa o krejt e dina po po # 3
--
MC NIJA


Krejt e Din tash hitin kur ta bim Krejt e din se jav kallim shqiptarin ej krejt e din tash per neve po po flasin qyri qato femnat mas neve qysh bartesin
Kur t hi nkllub venin po ta dridhi hajde ngat neve kqyre qysh ta silli loqko afrohu ti ngrej nja Dy tre tima afrohu te avnija e shpejt si vettima
-
Ref Dryton Deqanasi
Mir e Din kush jena na Mir e Din Kush jON ATA krejt kush je sjon kurka nisja dosti qysh po don nisja dosti hiq mos t han kur e nin baben Driton pyte nrep te tregon Shqipe Shqipe me Dy krena hahaha qe ku jena shqipe shqipe Dridhet skena se e kan neper vena kush po sillet tash pe din sa her tmqohet ta boj tim.


Ky tekst u dërgua nga  arianit1
Më Shumë Këngë Nga EKO:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet