Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edea Demaliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Edea Demaliaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edea Demaliaj është vajza e kantautorit të njohur, liderit të grupit “Djemtë e detit” Gentit. Kur ajo sapo po hidhte hapat e saj të parë në muzikë, babai i saj nuk mund të mos i ndante këto emocione pozitive me miqtë e tij. “Miqtë e mi! Kënga e parë e Edeas si Kantautore prezantuar për herë të parë në Worship-fest. Ndjehem i emocionuar dhe i privilegjuar pasi tani po krijon identitetin e saj” ka shkruar në Facebook, këngëtari rreth një vit para ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Gent Demaliaj

Fituese e

X Factor Albania

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Inna (Ina Kollçaku)

Elia

Olidena

Arsinda

Irena Metalla

Baby G

Enxhi Nasufi

Vanesa Sono

Inis Neziri

Xhesika Polo

Tags: Edea Demaliaj, Dea Demilaj, Gent Demaliaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet